1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. W numerze polecamy materiał „Wychowywać do mediów” o uzależnieniu od nich przede wszystkim dzieci, które spędzają przed telewizorem albo komputerem kilka godzin dziennie. Nadal też polecamy  książkę pt. „Wszystko o Eucharystii”. Zachęcamy do nabywania!

2. W sobotę od g. 12.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną. Prosimy chorych do tych odwiedzin przygotować, a nowych chorych chcących takich odwiedzin prosimy zgłosić księżom naszej parafii.

3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Radni Parafialni, jak co miesiąc, będą przeprowadzać zbiórkę pieniężną na rzecz renowacji (tynkowania) naszego kościoła.

4.Przeżywamy w naszej parafii kolędę. Przypominamy, że wraz z Radnymi Parafialnymi prosimy naszych parafian i ludzi dobrej woli o solidarne wsparcie finansowe renowacji kościoła św. Anny.  Podczas kolędy zapisujemy w księdze i rozdajemy pamiątkowe „cegiełki” wszystkim, którzy złożą ofiarę na wspomniany cel. W minionym tygodniu, poza kolędą, państwo Nowaccy z Kokoszek złożyli na ten cel 1.000 zł. (jeden tysiąc złotych), a anonimowy ofiarodawca z Osiedla Borysławice złożył ofiarę 500 zł. (pięćset złotych). Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie.

Porządek kolędowania w tym tygodniu będzie następujący:

Poniedziałek od g. 15.00 – Osiedla Borysławice - (3 ks.)

Wtorek od g. 9.00 – Kokoszki (2 ks.), a od g. 15.00 – Pl. Niepodległości Bloki (1 ks.)

Środa od g. 9.00 – Kwasków (2 ks.), a od g. 15.00 – ul. Sportowa nr„2” (1 ks.)

Czwartek od g. 9.00 – Adamki (1 ks.), a od g. 15.00 – Pl. Sulwińskiego z 2 stron (2 ks.)

Piątek od g. 9.00 – Zawady (2 ks.) oraz Woleń (1 ks.)

Sobota od g. 9.00 – Żelisław n/szosą (3ks.)

5. Przypominamy, że z racji „kolędy” Msze św. w dni powszednie będą codziennie rano, a wieczorne Msze św. będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś w czasie trwania kolędy będzie czynna codziennie od poniedziałku do soboty – rano, w godz. 8.00-8.30.

6. Przedwczoraj swoje imieniny obchodził ks. Mariusz oraz pan Organista. Naszym solenizantom składamy najlepsze życzenia i prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.

7. Dziś przeżywamy dzień babci a jutro dzień dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, niech Pan Bóg  obdarza wszystkich potrzebnymi łaskami. Módlmy się za naszych żyjących oraz zmarłych dziadków za wstawiennictwem św. Anny i św. Joachima - dziadków Pana Jezusa.