1. 1. Taca inwestycyjna z ubiegłej niedzieli wyniosła 2430 zł. Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście na ten cel.
  2. 2. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna” z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania.

1. 3. Mamy kolejną dostawę darów „Caritas”. Osoby uprawnione do pobierania tych darów mogą je odebrać w poniedziałek lub we wtorek w godz. 10.00 – 12.00 w naszym parafialnym magazynie „Caritas”.

1. 4. Przypominamy, że trwa w naszej parafii Nawiedzenie Rodzin przez Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej. Kończy się nawiedzenie w Domaniewie a rozpocznie się w Maciszewicach. Obraz uroczyście zostanie przekazany mieszkańcom Maciszewic przez mieszkańców Domaniewa w środę (18.VII) na Mszy św. o g. 18.00.

1. 5. W przyszłą niedzielę – 22 lipca organizujemy po raz drugi w naszej parafii festyn parafialny. Festyn rozpocznie się o g. 15.00 a rozgrywki sportowe nieco wcześniej. Już teraz do udziału w tym festynie serdecznie wszystkich zapraszamy. Z racji festynu w najbliższą niedzielę nie będzie Mszy św. o g. 17.00 tylko o g. 21.00.

1. 6. W dniach od 30 lipca do 4 sierpnia organizujemy wczasorekolekcje nad morzem dla dzieci i młodzieży. Zainteresowani tymi wczasorekolekcjami – również spoza naszej parafii -  mogą się jeszcze zgłaszać w kancelarii parafialnej.

7.     W dniach od 9 – 15 sierpnia organizujemy po raz trzeci pieszą pielgrzymkę z Błaszek na Jasną Górę.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do księży wikariuszy bądź do kancelarii parafialnej.

8.     Mamy już zainstalowane oświetlenie zewnętrzne wieży naszego kościoła; trwa także remont i odnawianie starej i bardzo zniszczonej figury Pana Jezusa przed kościołem. Koszt odnowienia figury wyniesie mniej więcej tyle samo co koszt zainstalowania oświetlenia, czyli 6000 zł. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy już pomogli w tym dziele. Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo te remonty to prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

9.    Wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrej pogody ale przypominamy również o chrześcijańskim obowiązku i przywileju uczestniczenia we Mszy św. w każdą niedzielę.