1. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcamy do nabywania i czytania.

2. Przeżywamy miesiąc różańcowy. W dni powszednie: od poniedziałku do piątku dzieci zapraszamy na różaniec o g. 17.00 a dorosłych na Różaniec po Mszy wieczornej.

3. We wtorek o g. 18.00 w gmachu błaszkowskiego Gimnazjum odbędzie się spotkanie dotyczące naturalnego leczenia chorób zwyrodnieniowych, reumatycznych, kręgosłupowych i innych schorzeń. Na stoliku pod chórem są do wzięcia szczegółowo informujące druki zaproszeń.

4. W czwartek o g. 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na godzinną adorację Jezusa eucharystycznego, a w piątek o g. 19.00 na adorację eucharystyczną zapraszamy młodzież.

5. W sobotę o g. 9.00 zapraszamy na spotkanie z ks. Rafałem kandydatów na ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy tzw. „Dzień Papieski". Taca z racji II Niedzieli miesiąca – będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne, a po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na tzw. „Papieski Fundusz Stypendialny". Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć na ten cel. W przyszłą niedzielę też przypada 13 dzień miesiąca. Z tej racji po Mszy popołudniowej o g. 17.00 będzie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła połączona z modlitwą różańcową. Zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie wszystkich, a zwłaszcza czcicieli Matki Bożej.

7. Można już zamawiać wypominki roczne i jednorazowe za zmarłych.