1. Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna". Zachęcamy do nabywania.

3. Przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji jedności chrześcijan.

4.Pojutrze (wtorek) obchodzimy dzień babci, a w środę dzień dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych babciach i dziadkach.

4. Członków wspólnoty Apostolstwa pomocy duszom czyśćcowym zapraszamy w najbliższą środę na Mszę św. wieczorną o g. 18.00 oraz na spotkanie po Mszy św.

5. Przeżywamy w naszej parafii wizytę duszpasterską zwaną „kolędą". Panów sołtysów prosimy, jak co roku, o zorganizowanie pojazdów na g. 9.00. Przypominamy, że wszystkie ofiary pieniężne jakie w czasie tegorocznej „kolędy" zechcecie ofiarować – po odliczeniu odpowiedniej kwoty ustalonej przez Synod Diecezjalny dla księży – będą przeznaczone na remont organów w parafialnym kościele, które mają 100 lat istnienia.

A teraz porządek kolędowania w tym tygodniu:

Poniedziałek od g. 9.00 – Adamki (1 ks.) i Kokoszki (2 ks.), a od g. 15.00 – ul. Pułaskiego z dwóch str. (2 ks.)
Wtorek od g. 15.00 – ul. Polna, Krótka i Północna (1 ks.), oraz Pl. Niepodległości po str. Sióstr (2 ks.)
Środa od g. 9.00 – Żelisław za Młynem (1 ks.) oraz Żelisław n/drogą (2 ks.), a od g. 15.00 – ul. Ogrodowa i Marszałka
Czwartek od g 15.00 – Pl. Niepodległości po str. Apteki (1 ks.) oraz ul. Kościuszki (2 ks.)
Piątek od g. 9.00 – Lubanów (2 ks.), a od g. 15.00 – Pl. Niepodległości-bloki (1 ks.)
Sobota od g. 9.00- Brzozowiec (2 ks.), o od g. 15.00 – bloki SKR i Szeregowiec w Błaszkach (1 ks.)

6. Przypominamy, że w styczniu z racji „kolędy" Msze św. wieczorne będą tylko w środy, piątki i soboty. Kancelaria zaś czynna codziennie rano w godz. 8.00-8.30.

7. W minionym tygodniu kolejny anonimowy sponsor z Borysławic złożył ofiarę 500 zł. Na remont organów. Serdeczne „Bóg zapłać".