1. W miniony poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie Rady Parafialnej. Sprawą podjętą na zebraniu Rady Parafialnej był Rodzinny Festyn Parafialny, który chcemy zorganizować w niedzielę, 29 czerwca br. Główna idea festynu będzie w tym roku nawiązywać do kanonizacji Jana Pawła II. Dlatego nadal prosimy abyście dostarczali nam pamiątkowe zdjęcia (podpisane na odwrocie) ze swoich spotkań z Janem Pawłem II, czy to w formie papierowej - do kancelarii parafialnej, czy w formie elektronicznej - na nowoutworzoną internetową skrzynkę pocztową Rady Parafialnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ze zdjęć tych będzie utworzona w czasie festynu wystawa fotograficzna, która później przez jakiś czas będzie znajdować się w naszym kościele parafialnym. Zdjęcia są oczywiście do zwrotu.

2. Dziś w Koźminku k. Kalisza, jest obecny Krzyż Światowych Dni Młodzieży, podarowany w Niedzielę Palmową przez Ojca Świętego Franciszka. Ludzie młodzi z naszego dekanatu wyjechali na to spotkanie, chcąc trwać na modlitwie przy Krzyżu. Krzyż Papieski będzie pielgrzymował po diecezjach Polski do 2016 r., kiedy to w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży.

3. Dziś nadal rozprowadzamy numer „Opiekuna" z ubiegłej niedzieli. Zachęcam do nabywania i czytania.

4. W środę od rannej Mszy św. aż do wieczornej będzie w naszym kościele tzw. Jerycho Różańcowe. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W czwartek o g. 19.00 będzie adoracja Jezusa w Eucharystii dla wszystkich chętnych. Zapraszamy.

6. W piątek o g. 19.00 jest adoracja dla młodzieży.

7. W sobotę o g. 10.00 będzie kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania. Będzie na tym spotkaniu próba generalna przed bierzmowaniem. Zapraszamy!

8. W dniach od 28.07 – 3.08 nasza parafia organizuje – jak co roku w Chłapowie nad morzem-wczasorekolekcje dla dzieci i młodzieży naszego dekanatu. Koszt wyjazdu 400 zł. (można wpłacać ratalnie). Prosimy wcześniej się zapisywać gdyż w późniejszym terminie może zabraknąć wolnych miejsc.