Dziś  po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na rzecz ludności Haiti po trzęsieniu ziemi. Bóg zapłać  za te ofiary!

Informujemy, że grupa  AA „BARTYMEUSZ” zaprasza na mityng zamknięty w każdy poniedziałek o g. 17.00 oraz na mityng otwarty w ostatni poniedziałek miesiąca o g. 17.00. Miejscem spotkań jest świetlica na boisku sportowym przy ul. Sportowej 1 w Błaszkach. Więcej informacji o AA na stronie:  www.aa.org.pl

W czwartek o 19.00 zapraszam, jak co tydzień, na Adorację Jezusa w Eucharystii, a po niej będzie Liturgia Słowa dla wspólnoty neokatechumenalnej.

Dziś  rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Zachęcam do nabywania i czytania.

Przypominam, że Msze św. w dni powszednie stycznia, z racji „kolędy”, są  tylko rano, a kancelaria parafialna w styczniu czynna jest w godz. 8.00-8.50. Jutro kancelaria par. jest nieczynna.

A teraz porządek kolędowania w tym tygodniu:

Wtorek - od g. 9.00 – Wójcice - 2 księży będzie kolędować z dwóch krańców wsi.

Czwartek - od g. 9.00 – Lubanów od strony Zawad - 1 ksiądz będzie kolędować.

Piątek - od g. 15.00 – ul. Pułaskiego – 2 księży będzie kolędować z dwóch krańców tej ulicy.

Sobota - od g. 9.00 – Adamki – 1 ksiądz.