Dziś rozprowadzamy nowy numer „Opiekuna”. Jest w nim artykuł naszej s. Rafaeli o Krucjacie Eucharystycznej w naszej parafii. Zachęcam do nabywania i czytania. Dziś też zaczynamy rozprowadzać nowe pismo – jest to tygodnik naszej archidiecezji poznańskiej: „Przewodnik katolicki”. Koszt jednego egz. 4 zł. Na razie jest tylko 5 egz. Jeżeli będzie większe zainteresowanie to sprowadzimy większą ilość.

W poniedziałek – 8 marca przypada Międzynarodowy Dzień  Kobiet. Pamiętajmy o nich również w modlitwie. W poniedziałek będzie spowiedź wielkopostna w Brzezinach.

W środę po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne dla wdów na plebanii - zapraszam

W czwartek o 19.00 zapraszam wszystkich chętnych, jak co tydzień, na Adorację Jezusa w Eucharystii.

W przyszłą niedzielę, z racji drugiej niedzieli miesiąca, będzie tzw. taca inwestycyjna przeznaczona na potrzeby inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać za ofiary jakie zechcecie złożyć  na ten cel.

W przyszłą środę – 17 marca w naszej parafii przypada – jak co roku – Diecezjalny Dzień Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zaraz po Mszy rannej o g. 7.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i przez cały dzień, aż do Mszy wieczornej o g. 18.00 będzie można adorować Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. W imieniu całej naszej Diecezji możemy trwać w tym dniu przed Panem aby Mu wyrażać swoją miłość i tę miłość pogłębiać, dziękować za łaski, przepraszać za grzechy i wypraszać sobie i innym potrzebne łaski. Proszę, aby od g. 8.00 do g. 12.00 czas adoracji w kościele zagospodarowali mieszkańcy poszczególnych wiosek. Od g. 12.00 do 15.00 członkowie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Kół Różańcowych, a od g. 15.00 do 18.00 mieszkańcy Błaszek. Oczywiście wszyscy chętni mogą uczestniczyć w tej Adoracji w dowolnie przez siebie wybranym czasie do czego serdecznie zapraszam.